PULMAD

Täidame pruutpaari unistusi nende ideaalsest päevast. Juhul, kui puudub visioon, on meie kogemusterikas meeskond abiks unistuste loomisel!

Dekoraator ja florist

Dekoraatori ja floristi ülesanded pulmakorralduses on väga olulised, sest kogu pulma visuaal (ja hiljem ka mälestusfotod) sõltuvad dekoreerija võimekusest. Samas, palume alati pruutpaaril silmas pidada, et üks või kaks pildistamiskohta peo-alal ei tee veel kogu üritust meeldejäävalt dekoreerituks. Selleks, et kogu tervikpilt oleks külaliste jaoks külluslik, tuleb välja mõelda kogu pulma stilistika, tehes koostööd toitlustuse, pruutpaari ja ka fotograafiga.  Selleks, et leida endale sobiv florist ja dekoraator, soovitame võtta kontakti, et kohtuda oma ala meistritega ja koos välja selgitada just teie vajadused.

Pakume dekoraator ja floristi teenuseid järelmaksuga. 

Tel: +372 5620 7722  |  Email: info@uducatering.ee

 

Õhtujuht ja pulmaisa

Õhtujuht või pulmaisa ei ole lihtsalt mängude läbiviija või etteastete teadustaja. Selleks, et kogu seltskonnal oleks meeldejääv ja peo formaadiga sobiv õhtu, tuleb valida inimene, keda saate 100% usaldada. Sellised õhtujuhid ja pulmaisad on suure kogemuse ja parimate soovidega, kes teevad oma tööd siirast soovist pakkuda vaid parimat. Nende inimeste hooleks on peokülaliste ühendamine selleks õhtuks ja kes teab, võibolla ka järgmisteks õhtuteks.

Pakume õhtujuhi ja pulmaisa teenuseid järelmaksuga.

Tel: +372 5620 7722  |  Email: info@uducatering.ee

 

DJ ja muusika

Ei ole olemas head pidu ilma suurepärase muusikata. DJ ülesandeks ei peaks olema ainult playlisti vahetamine, sest sellega võib saada hästi hakkama ka mõni peokülalistest, vaid hea DJ oskab näha, mis meeleolus on tema kuulajaskond, kuidas nad reageerivad teatud muusikale ja millises stiilis võiks jätkata. Kõigi muusikaeelistusi on väga raske rahuldada, samas, hea muusika valija omab piisavalt kogemusi selleks, et kuulajatest üldistus teha ning valida parim võimalik muusika. Meie partnerid on varustatud parima kogemuste pagasi ja tahtega teha vaid parimat võimalikku üritust hea muusika ja tujuga nii, et kõik saavad tantsida ja meelt lahutada. 

Tel: +372 5620 7722  |  Email: info@uducatering.ee

 

Koogimeister ja magusalaud

Kõik, mis sisaldab suhkrut, on hea! See väide ei vasta enam tõele, sest koogimeistrite tase ja kirg oma töö vastu on kasvanud, turul on pakkuda järjest paremaid võimalusi selleks, et valmistada ka kõige pirtsakama külalise jaoks maailma parimat torti. Tort on iga peo naelakse ja see paneb punkti kogu õhtule, sellega saab näidata peokorraldaja isikupära ja seda, kui väga nad hindavad enda külalisi!  

Veel toredam on see, et tellides koogi meie käest, saab selle eest maksta hiljem.

Tel: +372 5620 7722  |  Email: info@uducatering.ee

 

© 2018 by Amanda Design OÜ 

#UDUcatering 

Tel: +372 5620 7722  |  Email: info@uducatering.ee | Harjumaa, Tallinn

 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon